towbar F

model F

kula odkręcana "łabędzia szyja"
towbar C

model C

kula wypinana poziomo
towbar VM

model VM

kula wypinana pionowo
z zabezpieczeniem na kluczyk – mocowanie całkowicie niewidoczne po wypięciu kuli!
towbar SF

model SF

kula odkręcana z kołnierzem

INFORMACJE O MODELACH

MODEL F

Podstawowe rozwiązanie, dla tych którzy szukają oszczędności. Kula jest przykręcana do belki holowniczej śrubami i nakrętkami, łatwo demontowalna zwykłym płaskim kluczem.
modello-f-300x217.jpg

MODEL C

Haki holownicze model C to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, zarówno do biznesowych zastosowań jak i rodzinnych, podczas spędzania wolnego czasu. Kula jest wypinana poprzez dźwignię i może być schowana w bagażniku, kiedy nie jest używana. Do wypięcia nie są potrzebne żadne narzędzia. Dźwignia może być wyposażona w antykradzieżowe zabezpieczenie z kluczykiem.

modello-C.jpg

MODEL VM

Najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie, przy tym bardzo proste w obsłudze i niezawodne. Hak dla tych, którzy szukają wyłącznie najlepszych rozwiązań. Model VM to rozwiązanie zupełnie niewidoczne, kula wypinana pionowo, wyposażona w antykradzieżowe zabezpieczenie z kluczykiem.

modello-VM sekwencje

Dobierz hak do modelu samochodu:

Korzystając z tej strony akceptujesz, że na Twoim urządzeniu zostaną utworzone pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak akceptacji na pliki cookies spowoduje, że niektóre funkcjonalności strony mogą być niedostępne lub działać w ograniczony sposób.